Anders Beton > Verkoopleiders

Verkoopleiders

Elke verkoopleider is verantwoordelijk voor een lokaal marktgebied.
Contacteer hen gerust rechtstreeks.

Hans Nijman

Teammanager verkoop RUNDVEE + RVL Gelderland, Overijssel, Flevoland RUNDVEE

+31 630 815 441hans@andersbeton.com

Bas van de Camp

RVL N-Holland, Z-Holland, Utrecht, N-Brabant, Zeeland, Limburg RUNDVEE

+31 630 634 502bas@andersbeton.com

Wijnand van den Berg

RVL Friesland, Groningen, Drenthe RUNDVEE + AKKERBOUW en VERHARDING heel Nederland

+31 622 869 510wijnand@andersbeton.com

Mark Schellekens

Teammanager verkoop NL VARKENS - KALVEREN + RVL België - Frankrijk ALLE MARKTEN

+32 477 779 705mark@andersbeton.com

Jos Klomp

RVL Nederland VARKENS - KALVEREN

+31 644 782 117jos@andersbeton.com

Luc Van Lierop

Technisch Verkoopleider België ALLE MARKTEN

+32 495 248 903luc@andersbeton.com

Dave Verschueren

RVL Export

+32 473 132 734dave@andersbeton.com